"

Strach nejezdí na oslovi

11. 06. 2019 , aktualizace: 17. 06. 2019 Sdílej na Internetový časopis pro podnikání a franchising

 

Proč BODY EXPRESS, proč Tomáš Krmíček?

Věřím a jsem 100 % přesvědčena o kvalitě služby, kterou poskytujeme. Zajímá mě sport a zdraví. Investice do licence BODY EXPRESS není obrovská, stačí vám malý prostor i počet zaměstnanců. Přínos je odpovídající investici. Nemusíte hlídat inventuru, zásoby. Velmi důležitá pro mě byla skutečnost, že hned na startu jsem měla data, o které se jsem se mohla opřít.

Jsme lidé a když jsem poznala Tomáše Krmíčka byla jsem hned přesvědčena, že je to správná cesta. Nejen, že zná sport, je také velmi zaměřený na byznys, navíc je velmi chytrý a efektivní. Koncept je do posledního detailu propracovaný. Velmi mu důvěřuji.

Co skutečně chtějí klienti BODY EXPRESSU?

Být fit a investovat minimální čas. Chodí k nám lidé, kteří hledají doplněk ke sportu, bolí je záda, necvičí vůbec, nemají čas. Váží si čistoty prostředí a toho, že sebou nemusí nic nosit. Díky procvičení hlubší vrstvy svalů, ke kterým není snadné se běžně dostat nebo to nejde vůbec dochází k výrazně lepším výsledkům za minimální čas.

Jak pomáháte zákazníkům překonávat prvotní strach?

EMS Poprvé je velmi dobře vymyšlené. Vše předem zákazníkovi vysvětlíme a seznámíme jej s impulsy v rámci jednoduchého, kratkého tréninku. Rozhodně nejde poprvé na plný trénink. I tak se cítí velmi komfortně a prožívá mimořádný zážitek. V rámci každého tréninku vede zákazníka trenér.

Jaké otázky jste měla, když jste vyjednávala s Tomášem Krmíček? Na co jste se nejvíce ptala? Čeho jste se nejvíce bála?

Ptala jsem se úplně na všechno, je to moje první podnikání v ČR, přišla jsem z jiného oboru. Tady moc zafungoval Tomáš Krmíček, ve všem mě pomohl, vše se mnou procházel. Musím říct, že mě velmi překvapila vstřícnost dalších dodavatelů, a hlavně českých úřadů. V Mexiku se říká „strach nejezdí na oslovi“ a já jsem moc ráda, že jsem našla odvahu a šla do franchisingu.

Byla jste napřed, než jste se stala franchisantem zákazníkem?

Ano, když jsem začala mít zájem o tuto licenci musela jsem napřed vše vyzkoušet z pohledu zákazníka. Navíc jsem také současně zkoušela i konkurenci. Jsem přesvědčena, že jsem se rozhodla správně.

Jak Vám pomohl Tomáš Krmíček na startu?

Úplně ve všem, lidsky jsme si velmi sedli. Pomáhal mě hledat prostory, to trvalo nejdéle. Systém BODY EXPRESS má velmi kvalitní a propracovaný manuál . Celou dobu mě byl oporou.

BODY EXPRESS Praha Vinohrady

Co Vám nejvíce vyhovuje na systému BODY EXPRESS?

Systém splňuje moje očekávání. Je to perfektní kompromis mezi standardizací a flexibilitou. Nepohybujeme se v korporátu, který lidi nutí k přehnaným a drahým požadavkům. Systém neobsahuje žádné zbytečnosti, přitom pravidla jsou dostatečná a model funguje. Když něco potřebuji zvednu telefon a hned to řeším přímo.

Po jaké době se objevují první výsledky? Jak pomáháte zákazníkům vydržet?

První zpětná vazba od zákazníků je úleva bolesti zad, to se objeví velmi brzo, většinou po 4-5 tréninzích, u některých hned. Dále dochází ke zpevnění těla, lepší výkon se dostaví o něco později, proto se deseti týdenní program jmenuje „Nastartuj změnu“. Po něm už jsou výsledky jasně cítit.

Co byste vzkázala podnikatelům, kteří zvažují otevřít BODY EXPRESS v jiném městě?

Neváhejte! Body express je vhodný jako Start, ale i jako druhý byznys. V ČR je velký prostor pro další zákazníky. Během prvních pár měsíců je franchísant už v černých číslech.

BODY EXPRESS centrum


Jinde na Internetový časopis pro podnikání a franchising


HLAVNÍ PARTNEŘI