Malý muzikant : Kdo jsme?

„Motivace, přirozený pocit zodpovědnosti a touha vytvořit něco vlastního jsou dobrým základem pro vznik úspěšné franšízy, která je v dnešní době poměrně bezpečným druhem podnikání,“ říká zakladatelka hudební školy Veronika Diamantová. „Ideální v případě naší hudební školy je pak spojení franšízant – učitel – hudební nadšenec."

Hudební škola Malý muzikant nabízí novou koncepci hudební výchovy pro nejmenší děti s originálními českými písničkami. Dynamická forma výuky kombinuje pohybové a hudební hry, které doplňují hry na sluchovou analýzu výšek tónů a tempa, hry s poslechem hudby zase napomáhají dětem prožít emoce.

Unikátnost Malého muzikanta spočívá v tom, že v této soukromé hudební škole se necílí na výkon, ale na přirozenost, radost, pohyb, tvoření a především na hudbu. A to umějí rodiče i děti ocenit a svůj zájem dávají náležitě najevo. Malý muzikant nabízí pro menší skupiny dětí (od 2 do 7 let, s doprovodem i bez doprovodu) ucelené výukové programy.

Originální učebnice, profesionální nahrávky, forma zábavné metodiky a školené, motivované lektorky, služby rozšířené o autorské programy, možnost individuálního vzdělávání; to vše představuje na trhu nadstandard a vytváří zároveň výjimečnou filozofii této hudební školy.

HLAVNÍ PARTNEŘI